zapomenuté heslo | REGISTROVAT

uživatelské jméno
hesloPoužíváte nepodporovaný internetový prohlížeč. Použijte Firefox, Chrome, Operu nebo IE v aktuální verzi.

Jak se zúčastnit PROMOAUKCE na DRAŽBOMATU

 

 

Účast v PROMOAUKCÍCH  je opravdu jednoduchá. Vpravo nahoře klikněte na odkaz "REGISTROVAT". Proveďte pravdivě a úplně svoji registraci.

 

Po provedení registrace Vám bude odeslán aktivační e-mail na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Tento mail najděte a klikněte na aktivační odkaz v něm. Tím dojde k aktivaci Vašeho účtu a již se do něj můžete přihlásit.

 

Po přihlášení Vám systém umožní se PROMOAUKCÍ v sekci "Vyhledávání" zúčastnit. Vyberte si v sekci "Vyhledávání" PROMOAUKCI, které se chcete zúčastnit a klikněte na tlačítko "Připojit se aukce".

 

 

Potom se Vám zobrazí jednoduchá PROMOOTÁZKA na kterou musíte správně odpovědět. Pozor: pokud odpovíte špatně, systém Vám povolí se znovu pokusit správně odpovědět (čas může být různý, většinou v řádu minut). Proto se raději podívejte na nápovědu, kde naleznete správnou odpověď. Pokud odpovíte správně, systém Vás automaticky připustí do PROMOAUKCE.

 

Jakmile nastane počátek aukce, můžete začít dražit. Každá PROMOAUKCE začíná vždy na vyvolávací ceně 1,- Kč a v aukci můžete přihazovat libovolnou částku.

 

Je to jednoduché a rychlé. Přejeme hodně zábavy a hodně výhodných nákupů.

 

 

Váš DRAŽBOMAT.cz

 

 

 

 

Vytvořil tým SOFFITECH s.r.o. www.soffitech.com